cazare in perioada reprogramarii examenelor

CAZARE PENTRU PERIOADA DE REPROGRAMARE EXAMENE

1.07.2015 – 8.07.2015

Cazarea studenţilor în perioada de reprogramare a examenelor se va face în acelaşi cămin unde studentul a locuit în cursul anului universitar 2014 – 2015, într-o cameră repartizată de administratorul căminului.

Perioada de ocupare a locului în căminele A.S.E. pentru cazare în perioada de reprogramare a examenelor este: 1.07.2015 – 8.07.2015, orele 9.00 – 16.00.

Tariful de cazare pentru perioada de reprogramare a examenelor este de 10 lei/ noapte/student*.

În momentul cazării studenţii trebuie să prezinte administratorului de cămin următoarele documente:

·        chitanţa care atestă plata examenului/examenelor reprogramate,

·        chitanţa care atestă plata regiei de cămin pentru perioada susţinerii examenului/examenelor reprogramate (data maximă de cazare: 8.07.2015)

·        copie după BI/CI sau paşaport

Nu vor fi cazaţi studenţii care prezintă debite la plata regiei de cămin.

*) Plata se face prin modalităţile cunoscute de plată: card BCR emis de A.S.E., prin casieriile A.S.E.-ului sau la sucursalele B.R.D.

DIRECŢIA SOCIALĂ