Perioada de plata a regiei de camin martie 2020

Regia de camin aferenta lunii martie 2020 se va achita în perioada 10.04.2020 – 19.04.2020 prin modalitatile cunoscute de plata (card BCR emis prin A.S.E. sau sucursalele BRD). Detalii privind contul A.S.E la B.R.D, codurile facultatilor si regiei de camin luna martie, le gasiti pe social.ase.ro/cazare.

Conform  Deciziei A.S.E studentii care au parasit caminul din data de 15.03.2020 vor achita jumatate din regia afisata, iar studentii care au locuit în camine toata luna martie 2020 vor achita integral regia de camin pentru camera  din caminul unde a locuit la începutul lunii martie 2020.

Nota: Studentii platitori cazati în camin sunt obligati sa se prezinte cu chitanta care atesta achitarea regiei de camin la administratorul caminului pentru a fi înregistrata în registrul de evidenta a studentilor cazati în camin.

Studentii care au parasit caminul din data de 15 martie trebuie sa trimita dovada platii pe e-mail petrica.sovar@ase.ro.

Descarcare fisier - Regie camin luna MARTIE 2020