Perioada de plată a regiei de cămin pentru luna decembrie 2021

Regia de cămin aferentă lunii decembrie 2021 se va achita în perioada 17.12.2021-26.12.2021, prin modalitățile cunoscute de plată (card B.C.R emis prin A.S.E sau sucursalele B.R.D), dar și prin platforma de plăți online accesibilă din pagina personală/mail student. Detalii privind contul A.S.E la B.R.D, codurile facultăților și regiei de cămin luna decembrie, le găsiți afișate la avizierul căminului.

C1 Agronomie, C2 Agronomie, A1 Belvedere, A2 Belvedere, A3 Belvedere, A4 Belvedere, A6 Belvedere, A7 Belvedere, A8 Belvedere, Moxa D, Vitan, Tei

Notă: Studenții plătitori cazați în cămin sunt obligați să se prezinte cu chitanța care atestă achitarea regiei de cămin la administratorul căminului pentru a fi înregistrată în registrul de evidență a studenților cazați în cămin.