Contact

Director Directia Sociala

Ec. Nastase Virginia

e-mail: virginia.nastase@ase.ro

Tel. 021.319.19.00; 021.319.19.01 int. 510

Program Fise de lichidare, cam. 5107

luni – joi: 9:00 – 15:00

vineri: 9:00- 12:00

Tel.  021.319.19.00; 021.319.19.01 int. 511

Sef Serviciu Administrare Camine

Ec. Stancescu Mariana Vasilica

 e-mail: mariana.stancescu@ase.ro

Tel. 021.319.19.00; 021.319.19.01 int. 540

 

Sef Serviciu Administrare Cantina

Ec. Teodoriu Sorin                                                   

e-mail: sorin.teodoriu@ase.ro

Tel. 021.319.19.00; 021.319.19.01 int. 560

Sef Serviciu Cazare Studenti

Ec. Burcea Marian Adrian

e-mail: adrian.burcea@ase.ro

Tel. 0765.931.427

luni – vineri: 9 – 14.00

Responsabil cazare: Ina Nimerenco

e-mail: contact@cazare.ase.ro

Tel.: 0372.715.516

Birou Burse si alte drepturi financiare ale studentilor 

Ec. Barolescu Diana Otilia

e-mail: dianab@ase.ro

Tel: 021.319.19.00; 021.319.19.01 int.179

Birou Administrare Spatii cu Destinatie Speciala

Ec. Vlad Raluca

e-mail: raluca.vlad@ase.ro

Sef Complex Moxa

Andrei Lenuta

Mobil: 0728.881.172

 

Sef Complex Belvedere A1 – A4

Padure Andrei

Mobil: 0728.881.165

 

Camin C1 Tei

Nae Niculae

Mobil: 0728.881.166

 

Camin Occidentului

Popescu Constantin Silviu

Mobil: 0720.041.873

Sef Complex Agronomie

Ghiur Silvia

Mobil: 0728.881.173

 

Sef Complex Belvedere A6 – A8

Geta Bardac

Mobil: 0728.884.694

 

Camin Vitan M4B

Chelu Petruta

Mobil: 0728.884.682

Scroll to top